Kids Pole Dance Academy - Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness | Trening Personalny, Trening Motoryczny, Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Pole Kids

Przejdź do treści

Menu główne:

Kids Pole Dance Academy

Oferta
    
Pole Dance w wersji dla dzieci i młodzieży od 6 do 15 r.ż. Twoja pociecha nie może usiedzieć w jednym miejscu, wszędzie jej pełno, wskakuje na różne przedmioty albo uwielbia chodzić po drzewach? ;) Te zajęcia są właśnie dla niej/niego! Pole dance dla naszych najmłodszych to połączenie gimnastyki, akrobatyki, ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i zwiększających gibkość!

Wszechstronny rozwój zaoowocuje pełną sprawnością Twojego dziecka w przyszłości! Dzięki nowym, niespotykanym umiejętnościom, za kilka lat, będzie Ci wdzięczne. A może Twoja pociecha ma w sobie zacięcie sportowca i odnajdzie się w roli zawodnika Pole Dance lub Pole Sport na turnieju? Sport ma ogromny wpływ na rozwój dziecka - oprócz tego, że są wysportowane i zdrowsze to lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów, nabierają pewności siebie, a także potrafią skoncentrować się i dążyć do wyznaczonych celów.

Ilość osób w grupie: do 10

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego