Pole Tenns - Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness Piaseczno | Pole Dance, Aerial Hoop, Exotic Pole Dance, Fitness.

Przejdź do treści

Menu główne:

Pole Tenns

Oferta
Pole Dance w wersji dla nastolatków w wieku od 11 do 16 lat. Twoja pociecha nie może usiedzieć w jednym miejscu, wszędzie jej pełno, wskakuje na różne przedmioty albo uwielbia chodzić po drzewach? ;) Te zajęcia są właśnie dla niej/niego! Pole dance dla młodzieży to połączenie gimnastyki, akrobatyki, ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i zwiększających gibkość!

Wszechstronny rozwój zaoowocuje pełną sprawnością Twojej pociechy w przyszłości! Dzięki nowym, niespotykanym umiejętnościom, za kilka lat, będzie Ci wdzięczne. A może ma w sobie zacięcie sportowca i odnajdzie się w roli zawodnika Pole Dance lub Pole Sport na turnieju? Sport ma ogromny wpływ na rozwój dziecka - oprócz tego, że są wysportowane i zdrowsze to lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów, nabierają pewności siebie, a także potrafią skoncentrować się i dążyć do wyznaczonych celów. Zapraszamy na Pole Dance w Piasecznie - Julianowie.


Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem.
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego