Trening Indywidualny - Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness | Trening Personalny, Trening Motoryczny, Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Pole Dance Academy

Przejdź do treści

Menu główne:

Trening Indywidualny

Oferta
Zapraszamy na treningi indywidualne!

Trening indywidualny to całkiem inne zajęcia niż trening grupowy.
Podczas treningu personalnego masz trenera na wyłączność. Jego cała uwaga skupia się wyłącznie na Tobie.
Tego typu podejście pozwala m.in. na dobraniu ćwiczeń, tempa treningu oraz potrzeb pod konkretną osobę.
Trening Personalny w Feniks Studio różni się tym od innych klubów, że nasza kadra specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym, dlatego zaczynamy współpracę od testów FMS (F
unctional Movement System).

Testy wskażą wady i zalety koordynacji, mobilności i sprawności. Oceniając funkcjonowanie Twojego ciała jesteśmy w stanie skupić się nad słabymi stronami, ale i jednocześnie udoskonalać Twoje mocne strony. Dlaczego to robimy? Ponieważ zdajemy sobie sprawę z czego wynikają kontuzję.

Brak harmonii w funkcjonowaniu mieśni CORE (mięśnie brzucha wraz z mieśniami pleców oraz bioder) są w dużej mierze przyczyną pierwszych kontuzji, a zawsze po jednej kontuzji ciało jest predysponowane do kolejnych.

Im wcześniej zaczniesz dbać o jakość i wzorzec ruchu tym większe prawdopodobieństwo, że unikniesz w życiu kontuzji.

Zapraszamy na treningi indywidualne osoby dorosłe, ale również młodzież i dzieci, które mogą osiągnąć poziom mistrzowski w danej dyscyplinie.

Zapraszamy na trening personalny z elementami przygotowania motorycznego w Piasecznie - Julianowie.Więcej informacji odnośnie możliwości uczestnictwa w treningu indywidualnym pod mailem kontakt@feniksstudio.com lub telefonicznie 514 765 901 / 609 517 161.

Zapraszamy!
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego