Trening Indywidualny - Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness | Trening Personalny, Joga, Joga Twarzy, Zdrowy Kręgosłup, Fit Body Workout

Przejdź do treści

Menu główne:

Trening Indywidualny

Oferta
Zapraszamy na treningi indywidualne!

Jest to trening z trenerem 1:1 - trener po wcześniejszym wywiadzie i określeniu Twoich celów tak układa trening, aby ćwiczenia były dostosowane do Twojego poziomu! Trening personalny jest efektywniejszy, skupia się przede wszytkim na osiągnięciu zamierzonych celów w jak najkrótszym czasie.

Trening personalny skupia się na jednej, konkretnej osobie, a trener reaguje na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń, gdy mamy zły dzień, a zwiększając ją, kiedy jesteśmy w stanie zrobić więcej. Podczas treningu 1:1 punktem wyjścia są Twoje indywidualne potrzeby - skomponujemy optymalny i jak najlepiej dobrany trening - dostosowanych do Twoich możliwości oraz potrzeb. Są to indywidualne rozwiązania, dzięki którym wyznacza się najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów - poprawa kondycji fizycznej, modelowanie sylwetki czy profilaktyka zdrowotna. Dodatkowo taki trening da Ci dużo energii i przyjemności z wysiłku fizycznego, a także zredukuje stres! Zapraszamy na trening personalny w Piasecznie - Julianowie.


Więcej informacji odnośnie możliwości uczestnictwa w treningu indywidualnym pod mailem kontakt@feniksstudio.com lub telefonicznie 514 765 901, 609 517 161.

Zapraszamy!
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego