Instruktorzy

Aneta Zielińska

W Feniks Studio prowadzi zajęcia Pole Dance, Pole Dance dla dzieci i nastolatek, Exotic Pole.
Pole Dance trenuję od kilku lat, codziennie, po kilka godzin. Pole dance stał się moim życiem.
Jest wszystkim: pasją, odskocznią, terapią, treningiem, nieustannym progresem, pracą. Zostanie poledancerką to najlepsza decyzja, jaką podjęłam w moim życiu. Gdy tańczę, czuję się prawdziwie wolna.

Dominika Pantera Słoniewicz

Pasja do sportu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Przez 6 lat trenowałam akrobatykę. ale kontuzja uniemożliwiła mi rozwój w tym kierunku. Kiedy zaczęłam trenować pole dance, znalazłam w nim połączenie akrobatyki, tańca i siłowni. Szybko złapałam bakcyla 🙂 Ten sport jest częścią mojego życia już od ponad 3 lat. Na zajęciach pomogę Ci zrozumieć podstawy, rozwinąć umiejętności i zyskać świadomość Twojego ciała. W Feniksie prowadzę zajęcia Junior Pole Dance, Pole Dance na różnych poziomach zaawansowania, Pole Dance dla Mamy i Córki, a także zajęcia Pole Choreo. Niektóre z moich zajęć Pole Dance są przedłużone o kilkadziesiąt minut dodatkowego stretchingu lub workoutu - specjalnego programu dla wzmocnienia mięśni. W Pole Dance konieczne jest: dać sobie czas, prawo do popełniania błędów. Ja będę Cię uczyć krok po kroku techniki. Pomogę Ci odnaleźć motywację i zaangażowanie 🙂

Sandra Poziomka

Instruktorka pole dance od 2010 roku.
Z rurką jestem w toksycznym związku...wielokrotnie doznawałam przez nią uszczerbku na zdrowiu, ale mimo to zawsze do niej wracam.
Exotic to to, w czym czuję się najlepiej. Uwielbiam patrzeć jak na moich zajęciach "szare myszki" przeobrażają się w prawdziwe "tygrysice". Już jako dziecko ruszałam się w rytm lambady i macareny. Taniec jest moją pasją, a pole dance największą miłością od pierwszego zakręcenia! Mogę biegać, potykać się i upadać - byle czasem pofrunąć i poczuć wiatr we włosach .... i to nie kwestia tego, kto mi pozwoli! Kwestia tego, kto mnie powstrzyma!

c